Tarayıcınız güncel değil!

Bu web sitesini doğru şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Tarayıcımı şimdi güncelle

×

İndirilenler klasörünüzdeki ürünler

İndirilenler klasörü boş
indirilenler klasöründeki ürünler

!

Birlikte zirveye

Misyon, Değerler ve Davranış Kuralları

Ortak başarı için çalışıyoruz.
Müşterilerimize daha fazla değer sunduğumuzda başarılı olmuşuz demektir. Bu nedenle, yaptığımız her şeyde en üst düzey performans sunuyoruz. Bu misyonumuz, değerlerimiz ve davranış kurallarımız, zirveye giden yolda bize rehberlik ve eşlik ediyor.

Misyon – Biz kimiz ve neyi hedefliyoruz?

"Sektör lideri olmak bir zorunluluk olmasının yanı sıra aynı zamanda motivasyon kaynağımız."

Belimo; ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin kontrol edilmesine yönelik motor çözümlerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanması alanında global bir piyasa lideridir. Motorlar, kontrol vanaları ve sensörler, şirketin temel faaliyetlerini oluşturmaktadır.

Değerler - Başarımızın kaynağı

Müşterilerimize, beklentilerinin üzerinde ve başka şirketlerin sunamayacağı kadar değer sunuyoruz. Bunu da üstün çözümler sunarak yapıyoruz. Aynı zamanda, hem işletim mükemmelliği, hem de ölçmesi zor olsa da başarı için elzem olan iki temel değer daha sunuyoruz: İtibar ve güven.

Davranış kuralları

Belimo’nun misyon beyanı, şirketin kılavuz ilkelerini ve temel değerlerini belirtir. Her bir çalışan, Belimo'nun kurumsal kültürünün şekillendirilmesine yardımcı olur. Bu nedenle, her çalışanın kendi sorumluluklarını anlayıp kabul etmesi elzemdir.

Belimo, faaliyetlerini yüksek etik standartlar ve yürürlükteki yasalar çerçevesinde yürütmeye kararlı bir şirkettir. Çalışanlar da buna göre davranmalıdır. Bu tutum, hem Belimo’nun itibarını koruyup medeni kanun ve ceza kanunu kapsamında olası yaptırımları önlemek, hem de Belimo’nun değerlerini yansıtabilmek için son derece önemlidir.