Tarayıcınız güncel değil!

Bu web sitesini doğru şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Tarayıcımı şimdi güncelle

×

İndirilenler klasörünüzdeki ürünler

İndirilenler klasörü boş
indirilenler klasöründeki ürünler

!

"Belimo'da çalışma deneyimi tahmin edemeyeceğiniz kadar güzel bir şey."

Belimo yolculuğum 4 Ocak 2010'da başladı. 4 Ocak 2010'da başladı. Şirkette geçirdiğim yedi yılda kendimi işime adadım ve Belimo'daki görevimi büyük bir hevesle yerine getirdim. Ofis yöneticisi olarak, çalışma arkadaşlarımı mükemmel idari hizmetlerle desteklemeyi çok seviyorum. Böylelikle onlar da bu harika çalışma ortamında hedeflerine ulaşabiliyorlar. Bu sayede takım ruhu desteklenmiş oluyor, ben de bir şeyler başardığımı gerçekten hissediyorum. Böylece kendime olan inancım daha da güçleniyor.

İşime olan bu sevgimin nedeni de birçok harika insanla birlikte çalışırken son derece güzel zaman geçirmem ve şirketteki uyumlu çalışma ortamı. Belimo'nun büyük ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.  Belimo'dan aldığımız güven sayesinde profesyonelliğimizi uygulamaya dökebiliyoruz, iş yerinde başarıya ulaşabiliyoruz ve kişisel gelişimimize katkı sağlayabiliyoruz.

Şirket sürekli olarak büyümeye devam ederken sonsuz sayıda zorluk da bizi bekliyor. Ancak, bu zorluklar, büyüme ve gelişme fırsatlarını da beraberinde getiriyor.  

Belimo'nun "Hep birlikte zirveye!" mottosuyla hareket ediyoruz.

Birlikte, Belimo'da geçirdiğimiz her dakikanın keyfini çıkarıyoruz ve Belimo için daha da parlak bir gelecek yaratma ümidiyle çalışıyoruz!  

Helen Gu, Ofis Yöneticisi, Çin