Tarayıcınız güncel değil!

Bu web sitesini doğru şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Tarayıcımı şimdi güncelle

×

İndirilenler klasörünüzdeki ürünler

İndirilenler klasörü boş
indirilenler klasöründeki ürünler

!

"Belimo yolculuğum"

Eylül 2000'de, Singapur, Malezya ve Endonezya'daki ticari ve teknik işlerden sorumlu satış mühendisi olarak Belimo'da çalışmaya başladım. Şu anda, Belimo'nun Güneydoğu Asya'daki faaliyetlerinden sorumlu satış müdürü ve Asya-Pasifik bölgesinden sorumlu kilit müşteri yöneticisi olarak çalışıyorum.

Rolüm gereği birçok ülkeye seyahat etme fırsatım oldu. Bu sayede ufkum genişledi. Bugün, dünyanın dört bir yanında birçok insan tanıyorum ve başka kültürleri öğreniyorum.

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme piyasası için doğrudan bağlantılı elektrikli damper motorları alanında dünyanın en büyük üreticisi olan Belimo, çalışanlarına gerçekten değer veren bir şirket. Örneğin Belimo yönetimi, yapılan çalışan anketlerindeki geri bildirimleri yapıcı bir şekilde kullanarak gerektiğinde iyileştirme planlarını devreye alıyor. Ayrıca, bazen çalışanlar, yurt dışı eğitimleri de dahil olmak üzere kendilerini geliştirmek için eğitim almaya teşvik ediliyor.

Belimo'un açık, adil, dürüst, güvenilir bir şirket olma değerlerini ve hem çalışanlarına, hem de müşterilerine saygı göstermesini her zaman takdir ettim. Bunlar her insanın görmek isteyeceği değerler.

Bazı insanlar bana neden 17 yıldır Belimo'da çalıştığımı sordu. Ben de onlara kendini sürekli yenileyen, çalışanlarına saygı gösterip onların ihtiyaçlarını dikkate alan ve onlara gelişim fırsatları sunan bir şirketten kimin ayrılmak isteyeceğini sordum. Belimo'da 17 yıldır, hatta daha uzun süredir çalışan birçok kişiden sadece biriyim.

Sebastian Goh, Genel Müdür, Belimo Güneydoğu Asya