Tarayıcınız güncel değil!

Bu web sitesini doğru şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Tarayıcımı şimdi güncelle

×

İndirilenler klasörünüzdeki ürünler

İndirilenler klasörü boş
indirilenler klasöründeki ürünler

!

İşe başlama süreci. Her çalışan için aynı olan Belimo Giriş Programının yanı sıra, çalışanların yeni fonksiyonlarına kusursuz şekilde entegre olabilmesi için kişisel giriş programı konusuna da büyük önem veriyoruz.

Yönetimsel, teknik, hatta münferit olarak uzmanlık alanlarında çeşitli kariyer seçenekleri sunuyoruz.

Uluslararası bir teknoloji şirketi olan Belimo, uzmanlığın ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Teknik uzmanlar, şirketteki önemli bilgi taşıyıcılarıdır ve bu şekilde bilinirler. Teknik uzmanların daha da gelişmesi ve şirkete olan bağlılıkları, Belimo'nun başarısı için önemli bir faktördür. Bu nedenle, teknik uzmanlara kariyer yollarına dair belirli perspektifler sunulmasını ve her birinin, yöneticinin gözünde eşit olmasını sağlıyoruz.

Sürekli olarak iyi performans gösteren ve daha ileri gitmek için istekli görünen çalışanların becerilerini ve fırsatlarını kendilerine göre geliştiriyoruz. Daha ileri kişisel eğitimde yöntemsel, sosyal, teknik ve yönetimsel beceriler konularında oldukça kapsamlı kursların yanı sıra şirket içinde ücretsiz İngilizce ve Almanca dersleri sunuyoruz.

Yorumlar