Tarayıcınız güncel değil!

Bu web sitesini doğru şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Tarayıcımı şimdi güncelle

×

İndirilenler klasörünüzdeki ürünler

İndirilenler klasörü boş
indirilenler klasöründeki ürünler

!

"Desteklenmeyi ve daha da gelişebilme imkanına sahip olmayı seviyorum."

"Belimo havasını" ilk kokladığımda okulum devam ediyordu. Staj ararken bu şirketle karşılaştım. Şirkete ilk girdiğim anda orada çalışmak istediğimi anladım. Şirketin tek iyi yanı "iyi havası" değil; aynı zamanda şirketteki güzel çalışma ortamı sayesinde de burada çalıştığım için çok mutluyum.

Modern ortam, çeşitli spor faaliyetleri, çalışanlara sağlanan yan haklar ve etkinlikler, çalışanların faydalanabileceği teşvik unsurları. Ancak, Belimo ile ilgili olarak en sevdiğim şey şirketin beni ve mesleki gelişimimi aktif olarak desteklemesi.

Başarılı bir staj döneminden sonra hemen Asistan olarak işe başladım ve ilk iş tecrübemi edindim. Daha sonraki eğitim ve terfiler sayesinde yeni, heyecan verici faaliyetler ve sorumluluk alanları karşıma çıktı.

Bu şirketteki en büyük maceram ise Londra ve Melbourne'deki alt kuruluşlarımızda birkaç ay çalışabilmek oldu. İnanılmaz derecede güzel ve heyecanlı bir dönemdi. Hem şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında birçok yeni bilgi aldım, hem de başka kültürler ve insanlarla ilgili şeyler öğrendim.

CEO Asistanı olarak çalıştığım şu anki pozisyonumda, edindiğim bu deneyimlerin hepsinden faydalanmaya devam ediyorum. Bugün bile, Belimo'nun sunduğu yarı zamanlı çalışma fırsatı sayesinde hem çalışabiliyorum hem de lisans eğitimime devam edebiliyorum.

Michelle Grogg, CEO Asistanı