Tarayıcınız güncel değil!

Bu web sitesini doğru şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Tarayıcımı şimdi güncelle

×

İndirilenler klasörünüzdeki ürünler

İndirilenler klasörü boş
indirilenler klasöründeki ürünler

!

"İnovatif bir kapasite merkezi, net bir odak noktası ve oldukça cazip bir çalışma ortamı... Belimo'da çalışmayı her gün daha da çok sevmemin nedeni bu."

Belimo ile ilk iletişime geçtiğimde sıradan bir şirket olmadığını anlamıştım. 2001 yılının ilkbaharında İsviçre pazarından sorumlu Alfred Freitag'dan bir telefon aldım. Satış ekibini büyütmek istiyordu. İletişim en başından beri açık, dürüst ve güvenilir şekilde gerçekleşti. Bunlar, Belimo'nun misyon açıklamasına ve davranış kurallarına dahil etmediği ama günlük işlerde mutlaka uyguladığı değerlerdir. Sonuç olarak, İsviçre için bölge satış müdürü olarak işe başladım ve Belimo, çalışmalarımı sürdürerek Verkaufskoordinator (satış koordinasyonu alanında İsviçre diploması) ve Eidg. Dipl. Verkaufsleiter (satış yönetimi alanında İsviçre federal diploması) almama yardımcı oldu. Ancak, şirket yalnızca kurum dışında ileri çalışmalar sunmakla kalmıyor; aynı zamanda motivasyonu yüksek ve işine bağlı çalışanlarına şirket içi kariyer fırsatları sunmaya da oldukça açık. Örneğin 2005 ile 2007 yılları arasında Şanghay'da yaşama ve burayı, Japonya ile Güney Kore'yi denetlemek için üs olarak kullanma fırsatım oldu. Şanghay sonrasında işim önce beni Belimo'dan uzaklaştırdı. Ancak, şirketin aktif olarak yaşatılan kültürü, çeşitlilik barındıran farklı faaliyet ve çalışma alanları, oldukça yüksek inovasyon düzeyi ve kurduğum birçok arkadaşlık sayesinde Belimo benim için çok cazip bir şirket olarak kaldı. Sonrasında, 2011 yılında yollarımız yine kesişti. Bu sefer, Belimo'nun Avrupa bölümü için motor ve vanalardan sorumlu bölge müdürü olarak görev yapmaya başladım. Bu pozisyonun en güzel yanlarından birisi de uluslararası tecrübemden mükemmel şekilde faydalanabiliyor olmamdı. Şirket de bu süre zarfında uluslararası işletme yüksek lisansı derecemi almama yardımcı oldu. Eylül 2015'ten Ağustos 2017'ye kadar Belimo Avusturya'nın genel müdürü olarak görev yaptım. Bu geçici görev benim için oldukça öğretici olmasının yanı sıra şirket için de ideal bir çözümdü.

İsviçre'ye döndükten sonra İsviçre'deki satış bölümünün yöneticisi olmam teklif edildi. İç pazarımız burası olduğu için bu görev de oldukça heyecan verici ve iddialı. Tek söyleyebileceğim şey, "Hep birlikte zirveye!" - standardı biz belirliyoruz.

Rony Riedo, Satış Bölümü Başkanı, İsviçre