Tarayıcınız güncel değil!

Bu web sitesini doğru şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Tarayıcımı şimdi güncelle

×

İndirilenler klasörünüzdeki ürünler

İndirilenler klasörü boş
indirilenler klasöründeki ürünler

!

"Belimo'nun ruhu beni en başından etkiledi. Onu belirleyen özellikler arasında kaliteye verilen büyük önem ve iyi bir çalışma ortamı yer alıyor"

Dişli ve makine mühendisliği alanında geliştirme mühendisi olarak önceki görevimden sonra, 2005 yılında Belimo firmasına katıldım.

Mekanik Geliştirme Departmanında işe başladım. Başlangıçta mekanik montajlar ve motorlarla ilgili projeleri yönettim ve ayrıca geliştirme sürecine aktif bir şekilde yardımcı oldum.  Bana tahsis edilen projelerin karmaşıklığı ve büyüklüğü, projeden projeye istikrarlı bir şekilde artarak yalnızca proje yönetimine geçmemin önünü açtı.

2010/2011 akademik yılında, Belimo tarafından aktif olarak desteklenen Proje Yönetimi alanında Lisansüstü Derecesi alarak Proje Yönetimi alanındaki bilgimi derinleştirdim.

Yıllar içinde benim yönettiğim geliştirme projelerinden çok sayıda yeni proje doğdu. Proje yöneticisi olarak görevim sona ererken, VAV / Oda Konforu alanında büyük, uluslararası bir projeyi başarıyla yönettim. Asya'da 2018 yılında piyasaya çıkardığımız ürünleri, şimdi "ZoneEase" adı altında biliniyor ve tanınıyor.

2019'un başında Belimo'da kendim için yeni bir mücadele arayışındayken, aradığımı Ürün Yönetimi alanında buldum. Şimdi "Havalandırma Sistemleri" Uygulamasından sorumluyum ve Belimo'nun mükemmel ürünler geliştirmeye devam etmesini sağlıyorum ve ayrıca gittikçe daha fazla olmak üzere, müşterilerimize sağlanabilen komple sistem çözümleri geliştiriyorum.

Belimo'da Ürün Yöneticisi olarak çalışmaktan gerçekten çok keyif alıyorum, çünkü işler çok çeşitli ve pazar faaliyetlerine yakın. Özellikle sevdiğim bir nokta ise tüm Avrupa'daki yan kuruluşlarımızdaki ve satış organizasyonlarımızdaki personelimizle olan yakın temasımız.

Havalandırma Sistemi uygulaması için gelecekteki pazar gelişimi ve yeni ürünlerin ve çözümlerin geliştirilmesi, önümüzdeki birkaç yıl içinde kesinlikle çok heyecan verici ve zorlu olacak. Bunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Oliver Topf, Ürün Yöneticisi Avrupa, Performans Cihazları