Tarayıcınız güncel değil!

Bu web sitesini doğru şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Tarayıcımı şimdi güncelle

×

İndirilenler klasörünüzdeki ürünler

İndirilenler klasörü boş
indirilenler klasöründeki ürünler

!

Şeffaf enerji izleme

Gözle görülür enerji tasarrufu

Benzersiz işlevselliği ve akıllı bulut hizmetleri ile Belimo Energy Valve™, otomatik optimizasyon alanında yeni standartlar belirlemenin yanı sıra en verimli şekilde çalışarak enerji tasarrufu sağlar. Energy Valve, su debisini sürekli olarak optimize eder, otomatik olarak o anki iklim koşullarına uyarlar ve düşük Delta T sendromunu ortadan kaldırır. Belimo Energy Valve™, 2012 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana dünyanın dört bir tarafındaki sektörel kuruluşlar tarafından 20'den fazla ödüle layık görüldü. Bugün, bu akıllı vanalardan binlercesi binalardaki işletme maliyetlerinin ve CO2 salımlarının azaltılmasına yardımcı oluyor.

Şeffaf enerji izleme.

Bulut analizleri, önerilen delta T ve debi ayar değerlerini sağlar. Bunlar, uzaktan veya otomatik olarak güncellenerek zaman tasarrufu sağlanabilir ve verimlilik artırılabilir. Grafik olarak gösterilen anahtar performans göstergeleri debilere, enerji kullanımına ve delta T'ye ilişkin güncel ve geçmiş değerlerin yanı sıra verimliliği etkileyebilecek uyarı ve hatalara dair genel bir bakış sunar.

Yenilikçi debi ölçümü

Belimo Energy Valve™; dâhili sıcaklık sensörü, ultrason teknolojisi ve gelişmiş mantık algoritmaları kullanarak glikol izleme imkanı sunar. Bu sayede, sistemdeki glikol oranının yüzdesi izlenerek konsantrasyonların tasarım ihtiyaçlarını karşıladığından emin olunur. Glikol izleme, genel ısı dağıtımı ve pompa verimliliği ile güvenli çalışma sağlarken işletim maliyetlerini de düşürür.

Daha fazla bilgi için lütfen bölgenize ilişkin web sitesini ziyaret edin